Fórum Ford Scorpio Club - www.fordscorpio.eu

"Bezva auta dávají dohromady bezva lidi"
Právě je ned 28. dub 2024 13:42:50

Všechny časy jsou v UTC+01:00




Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: úte 24. led 2012 23:25:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 18:15:20
Příspěvky: 1025
bydliště: Bohůžel Praha
ex je ex kolinska V6 s litrem navic, postav dve scorpia automat a manual stejne zajety motory stejna trasa a uvidis ze bude rychlejsi manual a u automatu budes mit rozhodne vetsi teplotu brzd po dojezdu.
jak mam automat jako pouzivat kdyz je to automat? mam mu poslat fax aby zaradil co chci? noha na spojce je vzdy rychlejsi a citlivejsi nez automat.
a ze brzdi motorem stejne? to ani omylem, nepodradi tak brzo jako ja kdyz vidim okem jaka je situace pak se vzdy rika ze automat vymysli blbosti, leda ze mu rucne podradim a stejne to kolikrat nepobere a pokud nema urcite otacky nepodradi.
reknu ti kdy automat je rychlej-dam za jedna, podrzim na brzde, v cervenym bouchnu dvojku, trojku pak D a jsem rychlejsi nez manual ale rekni mi sam jak se to tomu automatu asi libi?

_________________
2,9i 24v 1994, sedan, manual, executive, recaro, uložen pod plachtou v garáži.
Jinak dvě šlapky, sedlo a řidítka.
rozebráno víc jak 30 scorpií


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: stř 25. led 2012 7:13:06 
Offline

Registrován: pon 25. led 2010 7:04:42
Příspěvky: 91
bydliště: Liberec
A me je to sumafuk..kdyz se v praci muzu povozit s Bentley Continental GT tak sem spokojenej az az a ze jezdim Fiestou 1.1 CL ma svy plusy..horko tezko se dostavam na hranici limitu.. :D :D a basta


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: stř 25. led 2012 10:15:35 
Offline

Registrován: ned 29. kvě 2011 22:21:21
Příspěvky: 74
bydliště: Plzeň
michale očividně ani netušíš jak funguje automat:-), chci jedna, tak pokud samozřejmě nejedu 150 tak dam jedna, neni problem a garantuju ti že rychleji než ty s fofrklackem, mam auta jak s automatama tak manuály tak vim co řikam, a motorem scorpio brzdí normálně, nesmíš mít ale aktivován overdrive nebo ometenou brzdu. chci přetočit?tak automat podržim a třeba motor roztrhnu stejně jako ty s manuálem. no je ale pravda že pokud máš autoi v bordelu tak se s automatem nesvezeš, to je fakt, pak je to dobrý na další čárku a šup do sklepa:-)


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: stř 25. led 2012 11:06:26 
Offline

Registrován: čtv 10. lis 2011 14:05:41
Příspěvky: 120
bydliště: Polsko
Babka má na šicím stroji overlock a taky nějak blbne :lol:
Asi má ometenej pás do šlapadla, dík za typ cowleyi 8-)


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: pát 27. led 2012 16:18:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 18:15:20
Příspěvky: 1025
bydliště: Bohůžel Praha
ale jeste si mi nerekl co tomu rekne automat a menic pri rucnim prerazeni o kvalt a nasledne deceleraci/akceleraci kdyz to jeste automat nechtel udelat sam.
navic radit rucne s automatem? to pak ale ztraci vyznam.
ja nemam zadnej overdrive ani nejakou ometenou brzdu.
momentalne mam coswortha mezitipa jak v automatu tak v manualu, vitezi manual, jak na spotrebe, provozu a pruznosti motoru.
s tim jestli je automat rychlejsi nez noha s rukou pri podrazeni je to osemetny, rychlost, otacky, podtlak motoru, nikdy to tam nekopne driv nez muze coz manual ano, a dovolim si i rict ze s manualem jsem schopnej zastavit na kratsi draze s podrazovanim.
kazdopadne zkusil si na snehu z kopce podradit rucne? zrovna mi rikal kamarad jak musel honit prdel, kdyby mel spojku tak si podradi s citem.
uznej sam ze na to aby clovek byl spokojeny s automatem vs kilometry ve starsim aute to chce vetsi investice na praci, udrzbu a opravy nez u manualni prevodovky.
beru to tak jako bych dal auto do servisu a rekl opravte mi auto, o nic se nechci starat.

_________________
2,9i 24v 1994, sedan, manual, executive, recaro, uložen pod plachtou v garáži.
Jinak dvě šlapky, sedlo a řidítka.
rozebráno víc jak 30 scorpií


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: umrel automat
PříspěvekNapsal: pát 27. led 2012 22:10:34 
Offline

Registrován: ned 29. kvě 2011 22:21:21
Příspěvky: 74
bydliště: Plzeň
michale na náledí jezdit s nezamčenym automatem je školácká chyba, stačí se s tim naučit pracovat. a já neřikam že řadit ručně, u automatu se řadí nohou a až jako poslední se obtěžuje pohybem pravice.
a investice? no já mam třeba automat ted s najezdem 250tis a nikdy nebyl z auta venku, jen se mění olej, ale je pravda že automat je citlivější na servis


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 26 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 197 hostů


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz