Fórum Ford Scorpio Club - www.fordscorpio.eu

"Bezva auta dávají dohromady bezva lidi"
Právě je čtv 28. bře 2024 19:29:21

Všechny časy jsou v UTC+01:00




Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 24 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 8:31:39 
Offline

Registrován: pon 09. pro 2013 14:37:20
Příspěvky: 14
bydliště: Praha Velká Chuchle
Tak výměna volnoběžného ventilu nepomohla. Stále to šlo jakoby na tři válce, střílelo do vejfuku, příp. na plyn do sání. Servisman vyzkoušel elektriku, všechny svíčky házely jiskry jak měly, jako poslední pokus navrhl zkontrolovat rozvody (jestli předchozí servisman při výměně hlavy správně nasadil řetěz) a změřit kompresi.

Při včerejší návštěvě (dřív neměl čas) přivezl diagnostiku komprese, s tím jsme začali a po čtvrt hodině i definitivně skončili. Diagnóza - jeden (první) válec prakticky bez komprese. No, na to, abych nechával znovu rozebírat motor, případně sháněl jiný z vrakoviště už nemám čas (odjíždím do zahraničí) ani se mi nechce investovat další peníze. Takže Skorpík skončil. Pokud máte někdo zájem, prodám levně na náhradní díly (specifikace viz začátek vlákna). Jestli máte někdo zájem, nabídněte, ale prodám jen bez značek a TP a když mi přivezete potvrzení o ekologické likvidaci. Chci ho trvale odhlásit z evidence.

Auto má tyto závady: Motor, viz výše, dále teče servořízení, málo funkční ruční brzda, vzadu hučí nějaké ložisko, ale diferák je OK. Taky je v háji klimoška (delší dobu bez náplně, jinak při doplnění fungovala). Naopak je tam nový volnoběžný ventil, opraveny brzdy, nedávno vyměněna spojka, zavařen rezavý práh, nový přední nárazník (laminátový - lak šedá metla - jako celé auto) zadní nárazník byl prasklý, ale je zavařený, nová plynová nádrž (toroidní), nový motorek +táhla mechnismus stíračů.

Kdyby měl někdo zájem, nabídněte co za to dáte na tel 605440346. Budu to zkoušet týden, pak se ho zbavím, tlačí mně čas. Utírám slzy, ale nedá se nic dělat.


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 8:53:45 
Offline

Registrován: pon 09. pro 2013 14:37:20
Příspěvky: 14
bydliště: Praha Velká Chuchle
Jo, ještě jsem zapoměl napsat, že to auto má snad repasovanou hlavu motoru a hlavně, má platnou TK, kdyby to někdo chtěl zprovoznit, nebudu odhlašovat a uděláme normální převod na magistrátu. Jo, auto je k dispozici v Praze Velké Chuchli.


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 04. úno 2014 12:46:45 
Offline

Registrován: pon 09. pro 2013 14:37:20
Příspěvky: 14
bydliště: Praha Velká Chuchle
Tak včera jsem už auto prodal. Ale pro ty, kdož by se ocitli v podobné situaci se svým mazlíkem, doporučuji kontaktovat Schwabolda, má šikovného servismana z Prahy, který ale nemá moc času.

Ještě lepší tip je kontaktovat Marsiho, který sice není z Prahy, ale možná by byl ochoten to udělat sám, případně odtáhnout k sobě. (Pokud, Marsi, zde toto dobře míněné doporučení nechceš, kontaktuj mne a já to smažu).

Tímto Vás zdravím všechy a přeji dlouhý bezporuchový život Vašim skorpíkům.


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 04. úno 2014 16:20:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:51:12
Příspěvky: 1901
bydliště: Brno - město
Bydliště: B | R || N ||| O ||||
Jenom, je velkà škoda, žes za náma nikdy nepřijel na nějaký sraz.

_________________
13. MAXO EXECUTIVE..FS Kombi r.v.94, 2,9i Cosworth 24V6, 197HP, BOA automatl.
12.EX Černý Cossák...FS sed. 2,9i Cosworth 24V6, 96
11. Bílá Cossa..FS sedan 2,9i Cosworth 24V6 BOA manuál
10.EX Rudy..FS sedan 2,9i Cosworth 24V6, 207 HP, světlá kůže v plné palbě, LPG
9.EX EX Kája...FS sedan 2,5 TDi 125HP, r.v.1997, automat, tempomat, digi klima, sedačky v plné palbě
8. Turek..FS kombi 2,9 Cosworth 24V6, 207 HP, r.v. 95, plná nálož, čumák 98
7.EX Stařík II...FS sedan 2,0 120 HP, r.v 92
6.EX Stařík..FS sedan 2,0, 91,
5.EX Čárlí..FS sedan 2,9 Cosworth, 95
4.EX Venca FS kombi 2,9 Cosworth,96
3.EX FS kombi 2,5 TDi, 125HP,98
2.EX FS RS kombi 2,0,92
1.EX FS kombi 2,0,93

Telefon: 603 823 444, e-mail: milan.blaskovic@fordscorpio.cz
http://www.virtualdream.cz


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 24 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz