Fórum Ford Scorpio Club - www.fordscorpio.eu

"Bezva auta dávají dohromady bezva lidi"
Právě je ned 28. dub 2024 4:54:03

Všechny časy jsou v UTC+01:00




Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 68 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 02. úno 2011 15:39:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:34:59
Příspěvky: 745
bydliště: Praha
Bydliště: dva kiláky od Práglu
něco pro oživení fóra :mrgreen: http://www.novinky.cz/ekonomika/224091- ... rodin.html

_________________
... UŽ 8-)


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: stř 02. úno 2011 23:29:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 18:04:22
Příspěvky: 1343
bydliště: Lysá nad Labem
Bydliště: Lysá nad Labem
Romane,populace stárne a docela je poptávka po klidnějším prostředí. Sám to vidím,když s manželkou chodíme ve všední dny do restaurace na oběd,není snad dne,kdy by tam nedorazila nějaká maminka s dítětem.To by mi nijak nevadilo,ale buhužel většinou to je dítě v kočárku,které celou dobu vříská a člověk se v klidu ani nenažere a když dítě nevříská,tak oblejzá okolní stoly a člověk musí být ve střehu. Já už jsem docela imunní ze svého obchodu,nějaký ten vřískot mě nenaštve a snažím se to nevnímat,ale docela mě fascinuje jak docela velké množství matek nechá děti dělat všechno možné a ani je nenapomenou. Asi je to dnes nějaký trend , "já jsem matka a kdo je víc" a tak to podle toho vypadá,děti v obchodech,restauracích a všude objevují svět a jejich maminky sedí na zadku a ani je nenapadne je okřiknou(pominu-li vychovat),aby si neublížily nebo nenadělaly nějakou škodu. Maminky si patrně myslí,že vřískot musí každý tolerovat a ještě být u toho štastný a mnohdy nejen ,že děti neusměrní kvůli obtěžování,ale ani kvůli nebezpečnosti ,které tropí.
Zkuste si dnes někdo dojít do cukrárny na kafe a dort,ty parchanti mi nevadí,ale to,že jejich maminky na ně kašlou a podle toho to vypadá a místo aby si člověk v klidu dal kafe a zhřešil něčím sladkým,tak málem dostane tik.
Sám vím,že občas by si trošku klidu člověk rád dopřál,ale vím,že v cukrárně to snad nelze docílit a tak jsme v našem okolí už rezignovali,ale několikrát jsme o tom mluvili,že by nebylo špatné,kdyby nějaká cukrárna byla,kam je zakázán vstup dětí( a psů-to je další kapitola,sama pro sebe) a proto se tomu článku ani nedivím.
Já jsem to v prodejně vyřešil tak,že na několika místech jsem do těch nejnižších regálů rozmístil vánoční ozdoby a holt maminky,které kašlou na to, co jejich děti tropí,to stojí peníze. Běžně koukám na to,jak se mi po prodejně prohání malé děti bez dozoru a i kdyby se mi houpaly na zářivkách,tak to s maminkou nic nedělá a nenechá se rušit. S oblibou sleduji jak malé děti(2-4 r.) zaujme vánoční ozdoba,jak ji bere do ruky. Dost často se povede,že ji upustí a vždy,jen poznamenám na adresu maminky:"Tak to máte za 15,-Kč,chcete to zabalit nebo to mám hodit rovnou do koše?"
Je to takový můj způsob,jak zákaznice-matky dotlačit k tomu,aby si ty parchanty hlídaly a také jsem asi jeden z mála,který běžně prodává vánoční ozdoby i v létě.
Na fotce je dítě,které hystericky vřískalo v lékárně v Kauflandu v Mladé Boleslavi a jeho řev mě tak upoutal,že jsem se zastavil a díval ,co se vlastně děje. Maminka v klidu nakupovala léky,děťátko řvalo jako na lesy a všichni okolo čuměli jako vejři.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
Ford Scorpio 2,3i 1998 Ghia,automat,sedan
ex Ford Scorpio 2,3i 1998,sedan-po 4,5roce bezproblémového ježdění je z něj dárce orgánů
ex Ford Scorpio 2,0i 1991,sedan 8 let(244tis.km) pohodlného ježdění bez problémů
ex Ford Sierra 1,8TD 1991 (moje noční můra)
ex Ford Sierra 2,3D 1989 po ujetí 320tis.km chrochtala úplně stejně-DRŽÁK
ex Trabant 601 Limuzína 1968 (s ním jsem 25let vyrůstal)


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: čtv 03. úno 2011 13:20:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:33:29
Příspěvky: 1074
bydliště: BRNO
Bydliště: Brno - Tuřany
A není to náhodou náš Ellich?

_________________
Audi A8 4.2 tdi exclusive 2008 290kw 900Nm


Ex: Scorpio 2x 2.0i DOHC/ 1x 2,9 12V/ 2,9 24V/ 2,3 16V
Tel: 777608592


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 8:40:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:36:48
Příspěvky: 1439
bydliště: Praha
Bydliště: Praha 8
Já to říkám pořád ...., jenže dětma nezatopíš ... :cry:

_________________

Ford Scorpio´95 combi-Ghia-2,9i-V6-modré-automat-tempomat-samosvor-dual klima-winter packet, RECARO ta mrdka furt nejede
Ford Scorpio´94 Cosworth-sedan-2,9i 24V, Executive

ex Ford Scorpio´98 combi-Ghia-2,3i-16V-zelené-automat-tempomat-ASR-dual klima-winter packet I a II
ex Ford Scorpio´93 sedan-2,9i-V6-vínové-automat-winter packet-samosvor-béžová kožka
ex Ford Scorpio´93-2,9i-V6-šedé-automat-winter packet-samosvor-kůže-klima-podvozek a brzdy Cosworth
ex Ford Scorpio´93-2,0i-DOHC-combi-topas-zlatá metla-klima-2x airbag-přestavba na manuál
ex Ford Scorpio´88-2,9i-V6-hb-bílé-automat
ex Ford Sierra´91-2,0i-DOHC-combi-automat-servo- od 65.000 km
ex Ford Sierra´91-2,0i-DOHC-stříbrná-sedan
ex Sierra´88 2,0i CL-OHC-combi bílá
ex Sierra´87 2,0i CLX-OHC-combi bílá
ex Sierra´83-1,6 GL-OHC-hb-tmavě hnědá-inerier béžový mikroplyš Merkur xr4Ti
ex Sierra´83-1,6 CL-OHC-hb-červená
ex Sierra´83-1,6 CL-OHC-hb-zlatá metla-ruční sytič!
ex Š120 + Š105 na díly


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 9:26:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:34:59
Příspěvky: 745
bydliště: Praha
Bydliště: dva kiláky od Práglu
myslím, že nejde ani tak o děti, jako o jejich matky a to u nás je to ještě v pohodě, ale čím vyspělejší civilizace, tím je to horší

jak říká Šváb: “je to špatný druh“

_________________
... UŽ 8-)


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 12:33:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 18:06:59
Příspěvky: 143
bydliště: Brno
Bydliště: Brno
Separace rodin :) stacilo by celkem zacit topit v zavazadlovem prostoru a misto by se naslo...je to celkem peklo poslouchat 10 hodin vedle na sedacce rozmazleneho fracka, kteremu se tam proste nelibi. Je to sice blby, male decka potrebuji pohyb, ale minuly tyden se mi treba stalo, ze sem vstal ze sedacky a kolem utikalo dite, ktereho sem si nevsiml a mrsklo sebou na zem. Takovych decek tam zacalo pobihat a rvat vic a to uz clovek radsi zustane sedet :( letusky uz jsou sice zvykle, ale podle vyrazu v obliceji taky nebyly moc nadsene :)))

_________________
BMW E38 740i
BMW E66 745iL
Ex: Ford Scorpio 2.3i Ghia, 1998
Ex: Scorpio 2.5D Cl -> Ghia, 1986


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 13:05:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:34:59
Příspěvky: 745
bydliště: Praha
Bydliště: dva kiláky od Práglu
No a tos měl turistickou třídu a teď si představ, že letíš první třídou, dáš za to neskutečnej žok a společně s tebou letí i femisnistická matka s dvouma dětma, kterým cestu zaplatil otec rodiny, aby měl na chvíli klid a ty děti dělají věci, že únos letadla teroristy je proti tomu tichý vánek. ...

A když matku upozorníš aby si hlídala děti a byl klid, nasadí výraz udiveného Karla Gotta při přebírání 35. slavíka a zeptá se tě: "A co Vám vadí?".

_________________
... UŽ 8-)


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 13:43:36 
Offline

Registrován: sob 23. led 2010 18:09:14
Příspěvky: 1879
bydliště: Dubicko
Bydliště: Bohuslavice
sem vstal ze sedacky a kolem utikalo dite, ktereho sem si nevsiml a mrsklo sebou na zem.
Lukáši a nepodrazils mu nohy :?: :lol:

_________________
Nikam to není daleko...Scorpiem


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 14:25:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 18:06:59
Příspěvky: 143
bydliště: Brno
Bydliště: Brno
Standa: no prave ze jo...omylem :) jak to tam pobihalo, tak uz si toho nikdo moc radsi nevsimal...nastesti byl prcek v pohode, ale jak sebou mrsknul, tak sem cekal co bude :)

Roman: jj, v tom mas pravdu, na to radsi ani nepomyslet. Na druhou stranu, kdyz by i matka chtela neco udelat, tak asi nebude jen tak listit v dnesni dobe decku na verejnosti :(((

_________________
BMW E38 740i
BMW E66 745iL
Ex: Ford Scorpio 2.3i Ghia, 1998
Ex: Scorpio 2.5D Cl -> Ghia, 1986


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte 08. úno 2011 21:24:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. led 2010 17:34:59
Příspěvky: 745
bydliště: Praha
Bydliště: dva kiláky od Práglu
... tak zase z jinýho soudku. Včera bylo už jak na jaře. No už se teplo zase blíží. Jedu zítra na Vysočinu a stavím se i v Pelhřimově, jedu sám, takže si vychutnám cestu :mrgreen: jestli mi vyjde čas, zkusím se zastavit i za Frenkem

_________________
... UŽ 8-)


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 68 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 209 hostů


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz